Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Ziębice
Menu góra
Strona startowa URZĄD MIEJSKI Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt, bieżące, menu 1135 - BIP - Gmina Ziębice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

 

URZĄD MIEJSKI W ZIĘBICACH
Ul. Przemysłowa 10
57-220 ZIĘBICE

tel. centrala 74 8 163 870
fax. 74 8191 212

  


e-mail: urzad@ziebice.pl

Burmistrz: burmistrz@ziebice.pl
Z-ca Burmistrza: malgorzata.wolczyk@ziebice.pl
Sekretarz: sekretarz@ziebice.pl
Skarbnik: skarbnik@ziebice.pl

Sekretariat: sekretariat@ziebice.pl 

Rada Miejska: rada_miejska@ziebice.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa: rolnictwo@ziebice.pl

   Wydział Budownictwa i Gospodarki Komunalnej: budownictwo@ziebice.pl

Wydział Środowiska   srodowisko@ziebice.pl 

Zespół Reagowania Kryzysowego: reag_kryzysowe@ziebice.pl

Wydział Funduszy Zewnętrznych, Rozwoju i Promocji: promocja@ziebice.pl

Urząd Stanu Cywilnego: usc-ziebice@ziebice.pl

Straż Miejska: straz_miejska@ziebice.pl

Kadry: kadry@ziebice.pl

Informatyk: informatyk@ziebice.pl

Metryka

data wytworzenia
2012-08-13
data udostępnienia
2012-08-13
sporządzone przez
opublikowane przez
Marek Lizis
ilość odwiedzin
1098
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.