Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Ziębice
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / URZĄD MIEJSKI  / Kontakt
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Kontakt Kontakt


 

URZĄD MIEJSKI W ZIĘBICACH
Ul. Przemysłowa 10
57-220 ZIĘBICE

tel. centrala 74 8 163 870
fax. 74 8191 212

  


e-mail: urzad@ziebice.pl

Burmistrz: burmistrz@ziebice.pl
Z-ca Burmistrza: malgorzata.wolczyk@ziebice.pl
Sekretarz: sekretarz@ziebice.pl
Skarbnik: skarbnik@ziebice.pl

Sekretariat: sekretariat@ziebice.pl 

Rada Miejska: rada_miejska@ziebice.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa: rolnictwo@ziebice.pl

   Wydział Budownictwa i Gospodarki Komunalnej: budownictwo@ziebice.pl

Wydział Środowiska   srodowisko@ziebice.pl 

Zespół Reagowania Kryzysowego: reag_kryzysowe@ziebice.pl

Wydział Funduszy Zewnętrznych, Rozwoju i Promocji: promocja@ziebice.pl

Urząd Stanu Cywilnego: usc-ziebice@ziebice.pl

Straż Miejska: straz_miejska@ziebice.pl

Kadry: kadry@ziebice.pl

Informatyk: informatyk@ziebice.pl



data wytworzenia2012-08-13
data udostępnienia2012-08-13
sporządzone przez
opublikowane przezMarek Lizis
ilość odwiedzin598
rejestr zmianzobacz »
Gmina Ziębice, ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice, tel.: 74 8 163 870, fax: 74 8191 212, urzad@ziebice.pl, www.ziebice.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@