Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Ziębice
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Błacha Marta,
Telefon:
Faks:
E-mail: marta.blacha@ziebice.pl

Dąbrowska Monika,
Telefon:
Faks:
E-mail: dabrowska@ziebice.pl

Domaradzka Małgorzata,
Telefon:
Faks:
E-mail: malgorzata.domaradzka@ziebice.pl

Dryk Dominika, Pracownik WO
Telefon:
Faks:
E-mail: dominika.dryk@ziebice.pl

Fatyga Patrycja,
Telefon:
Faks:
E-mail: fatyga@ziebice.pl

Fijalkowski Radomir,
Telefon:
Faks:
E-mail: fijalkowski@ziebice.pl

Grynienko Monika,
Telefon:
Faks:
E-mail: monika.grynienko@ziebice.pl

Koba Gabriela,
Telefon:
Faks:
E-mail: gabriela.koba@ziebice.pl

Kwiecien Beata,
Telefon:
Faks:
E-mail: kwiecien@ziebice.pl

Lizis Marek, informatyk
Telefon:
Faks:
E-mail: informatyk@ziebice.pl

Miszczycha Bartosz, Naczelnik Wydziału Budownictwa i Gospodarki Komunalnej
Telefon:
Faks:
E-mail: bartosz.miszczycha@ziebice.pl

Mitak Szymon,
Telefon:
Faks:
E-mail: szymon.mitak@ziebice.pl

Osiecki Mateusz,
Telefon: 74 816 38 39
Faks:
E-mail:

Rak Barbara,
Telefon: 74 8 163 832
Faks: 74 8 191 212
E-mail: urzad@ziebice.pl

Szyszkowska Agata,
Telefon:
Faks:
E-mail: agata.szyszkowska@ziebice.pl

Śledź Rafał, Sekretarz Gminy
Telefon: 74 8 163 857
Faks: 74 8 191 212
E-mail: promocja@ziebice.pl

Gmina Ziębice, ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice, tel.: 74 8 163 870, fax: 74 8191 212, urzad@ziebice.pl, www.ziebice.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@