Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Ziębice
Menu góra
Strona startowa WYBORY Wybory Wybory do Sejmu i Senatu 2019
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wybory do Sejmu i Senatu 2019, bieżące, menu 1372 - BIP - Gmina Ziębice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

 

 

 

 

- kbw.png

Dyżur wyborczy w dniu

12 października 2019 r. (sobota)

do godz. 20:00 pełni

Mariola Wrońska

nr tel. 530888655

Informacja o pracach komisji

Postanowienie Nr 375/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 10 października 2019 r. w sprawie zmiany w Postanowieniu Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 23 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Postanowienie Nr 376/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 10 października 2019 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w gminie Ziębice

Postanowienie Nr 366/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 8 października 2019 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 12 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR1 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR2 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR3 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR4 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR5 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR6 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR7 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR8 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR9 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR10 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR11 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR12 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR13 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR14 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR16 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR17 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR18 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR19 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR20 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR21 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR22 w gminie Ziębice

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR23 w gminie Ziębice

Postanowienie Nr 351/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 1 października w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w gminie Ziębice

Postanowienie Nr 350/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 1 października 2019 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 20 w gminie Ziębice

Postanowienie Nr 349/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 1 października 2019 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w gminie Ziębice

Informacja Burmistrza Ziębic z dnia 1 października 2019 r. w sprawie zapewnienia komunikacji autobusowej w dniu wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Obwieszczenie Okregowej Komisji Wyborczej w Wałbrzychu z dnia 23 września 2019 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w okręgu wyborczym nr 2 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

Obwieszczenie Okregowej Komisji Wyborczej w Wałbrzychu z dnia 18 września 2019 r. o zarejestrowanych kandydatach na senatora w okręgu wyborczym nr 5 w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Postanowienie Nr 327/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 26 września 2019 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zarządzenie nr 248/2019 Burmistrza Ziębic z dnia 26 września 2019 r. w sprawie powołania operatorów informatycznej obsługi obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej i Senatu Rzeczypospolitej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zarządzenie nr 247/2019 Burmistrza Ziębic z dnia 26 września 2019 r. w sprawie ochrony lokali obwodowych komisji wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami

Informacja Burmistrza Ziębic z dnia 23 września 2019 r. w sprawie udostępnienia spisu wyborców

Postanowienie Nr 308/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 23 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Informacja Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 16 września 2019 r.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Ziębic z dnia 9 września 2019r. Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Burmistrz Ziębic podaje do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019

Postanowienie Nr 305/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 29 sierpnia 2019 roku zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Ziębice na stałe obwody głosowania ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komiscji wyborczych.

Postanowienie Nr 304/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 29 sierpnia 2019 roku w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Ziębice w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 roku.

Zarządzenie nr 228/2019 Burmistrza Ziębic z dnia 28 sierpnia 2019r. w sprawie powołania koordynatora ds. informatyki w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na terenie Gminy Ziębice

Postanowienie nr 285/2019 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 14 sierpnia 2019 r. zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Ziębice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wybroców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Wzór wniosku o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

https://wybory.gov.pl/ - serwis informacyjny o wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania

Wniosek o dopisanie do spisu wyborców

Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w części A/B

Pisemna deklaracja zawierająca informacje niezbędne do wpisania do rejestru wyborców

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Zgłoszenie kandydatury na członka obwodowej komisji wyborczej

Zarządzenie nr 211/2019 Burmistrza Ziębic z dnia 13 sierpnia 2019 r. w sprawie upoważnienia pracowników do dokonywania czynności związanych z wyborami do Sjemu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.

Zarządzenie nr 210/2019 Burmistrza Ziębic z dnia 13 sierpnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia na terenie Gminy Ziębice miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospollitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

 

z siedzibą: Przedszkole na Orlej Polanie, ul. Adama Mickiewicza 18, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Paulina Siwik - Przewodniczący

2) Marta Elżbieta Kawa - Zastępca Przewodniczącego

3) Tadeusz Kępa - Członek

4) Renata Maria Łepska - Członek

5) Magdalena Łukasik - Członek

6) Michał Paweł Pleśniak - Członek

7) Andrzej Piotr Płucienniczak - Członek

8) Stanisław Karol Sendor - Członek

9) Marcin Michał Zabłocki - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Paulina Siwik     

 

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

 

z siedzibą: Stadion Miejski w Ziębicach, ul. Sportowa 4, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Ryszard Kozłowski - Przewodniczący

2) Dorota Zerbok - Zastępca Przewodniczącego

3) Adriana Zuzanna Bartkiewicz - Członek

4) Waleria Kopcińska - Członek

5) Sylwia Izabela Kruk - Członek

6) Weronika Emanuela Lorek - Członek

7) Ewelina Anna Miszczuk - Członek

8) Barbara Katarzyna Rynka - Członek

9) Dawid Wojciech Słomnicki - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Ryszard Kozłowski

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

 

z siedzibą: Urząd Miejski w Ziębicach, ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Ewa Agnieszka Krawczyk-Łozińska - Przewodniczący

2) Joanna Wachulska - Zastępca Przewodniczącego

3) Dominika Justyna Dryk - Członek

4) Agnieszka Joanna Hefka - Członek

5) Andrzej Jan Pleśniak - Członek

6) Zdzisława Anna Siwik - Członek

7) Wiktor Stanisław Skotnicki - Członek

8) Tomasz Arkadiusz Świderski - Członek

9) Iwona Katarzyna Tutaj - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Ewa Agnieszka Krawczyk-Łozińska

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

 

z siedzibą: Ziębickie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 10, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Szymon Jakub Mitak - Przewodniczący

2) Jan Grynienko - Zastępca Przewodniczącego

3) Szymon Krzysztof Hefka - Członek

4) Marlena Renata Kiwior - Członek

5) Ines Huanita Lorek - Członek

6) Aleksandra Anna Prusko - Członek

7) Weronika Julia Przyszlakiewicz - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Szymon Jakub Mitak

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

 

z siedzibą: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Wałowa 65, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Ewa Agata Dolińska - Przewodniczący

2) Zygmunt Bielawski - Zastępca Przewodniczącego

3) Maciej Baliński - Członek

4) Sylwia Daria Kawa - Członek

5) Ireneusz Sebastian Korchan - Członek

6) Tomasz Łukasik - Członek

7) Kazimierz Miszczuk - Członek

8) Krystyna Pleśniak - Członek

9) Magdalena Żołnierczuk - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Ewa Agata Dolińska

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6

 

z siedzibą: Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, ul. Grunwaldzka 1, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Ryszard Wojciech Zarzycki - Przewodniczący

2) Jerzy Gach - Zastępca Przewodniczącego

3) Wojciech Jarosław Chrobak - Członek

4) Klaudia Krystyna Cisakowska - Członek

5) Maria Jolanta Dobrzańska - Członek

6) Józef Stanisław Dobrzański - Członek

7) Elżbieta Barbara Góra - Członek

8) Beata Łoś - Członek

9) Anna Jadwiga Nitkowska - Członek

10) Zbigniew Radziszewski - Członek

11) Joanna Paulina Wezdecka - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Ryszard Wojciech Zarzycki

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7

 

z siedzibą: Przedszkole Miejskie nr 1, ul. Klasztorna 6, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Barbara Janina Hołowacz - Przewodniczący

2) Adriana Dudała - Zastępca Przewodniczącego

3) Izabela Dybikowska - Członek

4) Aleksandra Angelika Kawa - Członek

5) Bożena Irena Kępa - Członek

6) Józef Nowik - Członek

7) Stanisława Halina Zwaduch - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Barbara Janina Hołowacz

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Rososznicy, Rososznica 49a, 57-224 Ziębice

 

w składzie:

1) Maciej Konrad Michalski - Przewodniczący

2) Justyna Magdalena Jaszczyszyn - Zastępca Przewodniczącego

3) Krzysztof Banach - Członek

4) Kamil Piotr Dybikowski - Członek

5) Stanisława Kozłowska - Członek

6) Małgorzata Dorota Preis - Członek

7) Andrzej Henryk Zdon - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Maciej Konrad Michalski

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Biernacicach, Biernacice 29, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Małgorzata Krzyżanowska - Przewodniczący

2) Edyta Zofia Olchowa - Zastępca Przewodniczącego

3) Ilona Agata Zwijacz - Członek

4) Maria Urszula Kucia - Członek

5) Monika Mikosz - Członek

6) Wioleta Halina Sarara - Członek

7) Grzegorz Kamil Stanasiuk - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Małgorzata Krzyżanowska

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Nowym Dworze, Nowy Dwór 40, 57-210 Ziębice

 

w składzie:

1) Marta Anna Grzebielec - Przewodniczący

2) Kamila Sandra Świdzińska - Zastępca Przewodniczącego

3) Grzegorz Jarosław Malinowski - Członek

4) Roksana Sadło - Członek

5) Karol Ludwik Sendor - Członek

6) Klaudia Marta Szostek - Członek

7) Agnieszka Marzena Urbaniak - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Marta Anna Grzebielec

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11

 

z siedzibą: Przedszkole Publiczne w Wadochowicach, Wadochowice 22, 57-210 Ziębice

 

w składzie:

1) Dorota Katarzyna Bucka - Przewodniczący

2) Mariola Bożena Pędziwiatr - Zastępca Przewodniczącego

3) Anna Bednarz - Członek

4) Lidia Mirosława Łyżwińska - Członek

5) Magdalena Aneta Mazowita - Członek

6) Agata Anna Wolak - Członek

7) Krzysztof Łukasz Stukus - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Dorota Katarzyna Bucka

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12

 

z siedzibą: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowie, Lubnów 42, 57-223 Ziębice

 

w składzie:

1) Robert Stępień - Przewodniczący

2) Adrian Sylwester Niewęgłowski - Zastępca Przewodniczącego

3) Marcin Rafał Kępa - Członek

4) Marcin Osiadacz - Członek

5) Stanisław Szwarc - Członek

6) Alfred Waldemar Wagner - Członek

7) Joanna Katarzyna Skotnicka- Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Robert Stępień

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13

 

z siedzibą: Zespół Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 93c, 57-222 Ziębice

 

w składzie:

1) Adam Krzyżanowski - Przewodniczący

2) Anita Monika Książczyk - Zastępca Przewodniczącego

3) Zenon Jakubowski - Członek

4) Elżbieta Maria Larysz - Członek

5) Miłosz Karol Nidziński - Członek

6) Andrzej Nowak - Członek

7) Jan Karol Wujda - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Adam Krzyżanowski

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14

 

z siedzibą: Zespół Szkół i Przedszkoli w Niedźwiedziu, Oddział Przedszkolny w Starczówku, Starczówek 20, 57-222 Ziębice

 

w składzie:

1) Patrycja Beata Szkwarek - Przewodniczący

2) Kamila Barbara Torba - Zastępca Przewodniczącego

3) Sylwia Katarzyna Ciszewska - Członek

4) Piotr Grzegorz Salamon - Członek

5) Barbara Bożena Smycz - Członek

6) Krzysztof Andrzej Wieczerzak - Członek

7) Beata Edyta Wujda - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Patrycja Beata Szkwarek

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Pomianowie Dolnym, Pomianów Dolny 81A, 57-223 Ziębice

 

w składzie:

1) Angelika Klaudia Książczyk - Przewodniczący

2) Bernardyn Kazimierz Kozłowski - Zastępca Przewodniczącego

3) Aleksandra Jadwiga Barycza - Członek

4) Piotr Paweł Bosiak - Członek

5) Grzegorz Roman Krzeptoń - Członek

6) Anna Maria Nadrowska - Członek

7) Marian Zyber - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Angelika Klaudia Książczyk

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Czerńczycach, Czerńczyce 28c, 57-221 Ziębice

 

w składzie:

1) Izabela Zdzisława Stukus - Przewodniczący

2) Andrzej Dybikowski - Zastępca Przewodniczącego

3) Franciszek Domaradzki - Członek

4) Anita Gołębiowska - Członek

5) Piotr Ławrynowicz - Członek

6) Elżbieta Irena Mika - Członek

7) Wiesław Natanek - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Izabela Zdzisława Stukus

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17

 

z siedzibą: Ochotnicza Straż Pożarna w Henrykowie, ul. Słoneczna 9, 57-210 Henryków

 

w składzie:

1) Katarzyna Przystaś - Przewodniczący

2) Zdzisław Niciejewski - Zastępca Przewodniczącego

3) Paweł Łukasz Kuś - Członek

4) Aleksander Michał Kwiecień - Członek

5) Anna Helena Ławrynowicz - Członek

6) Jan Wiesław Przyszlakiewicz - Członek

7) Beata Maria Rak - Członek

8) Ewa Genowefa Religa-Samołuk - Członek

9) Agnieszka Józefa Zapotoczna - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Katarzyna Przystaś

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Wigańcicach, Wigańcice 62a, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Małgorzata Anna Gałuszka - Przewodniczący

2) Joanna Julia Lorek - Zastępca Przewodniczącego

3) Monika Cichowska - Członek

4) Ryszard Stanisław Konieczny - Członek

5) Ryszard Krowicki - Członek

6) Adrianna Musiał - Członek

7) Natalia Ratkiewicz - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Małgorzata Anna Gałuszka

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19

 

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Dębowcu, Dębowiec 26B, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Agnieszka Krystyna Wandzel - Przewodniczący

2) Barbara Rak - Zastępca Przewodniczącego

3) Andrzej Józef Cichowski - Członek

4) Katarzyna Elżbieta Dereń - Członek

5) Monika Kwiecień - Członek

6) Irena Anita Stanasiuk - Członek

7) Aleksandra Katarzyna Zając - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 06:00

Godziny głosowania: 07:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Agnieszka Krystyna Wandzel

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20

 

z siedzibą: Dom Pomocy Społecznej w Ziębicach, ul. Kościelna 10, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Beata Jolanta Pustułka - Przewodniczący

2) Marzena Anna Morawiec - Zastępca Przewodniczącego

3) Krystyna Dębicka - Członek

4) Stanisław Pawelec - Członek

5) Dominika Beata Samborska - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 08:00

Godziny głosowania: 09:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Beata Jolanta Pustułka

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21

 

z siedzibą: Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Henrykowie, Plac Cystersów 4d, 57-210 Henryków

 

w składzie:

1) Katarzyna Anna Bednarz-Banach - Przewodniczący

2) Jarosław Piotr Kiwior - Zastępca Przewodniczącego

3) Ewa Boczar - Członek

4) Roksana Marianna Mieszkowska - Członek

5) Tomasz Grzegorz Wezdecki - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 08:00

Godziny głosowania: 09:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Katarzyna Anna Bednarz-Banach

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22

 

z siedzibą: PHM Sp. z o. o. Oddział Terenowy Ziębice, Kolejowa 29, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Julian Wezdecki - Przewodniczący

2) Edward Andrzej Rutowicz - Zastępca Przewodniczącego

3) Teresa Janina Dobrzańska - Członek

4) Elżbieta Domaradzka - Członek

5) Anna Sabina Jakubska - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 08:00

Godziny głosowania: 09:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Julian Wezdecki

 

 

I N F O R M A C J A

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23

 

z siedzibą: Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień”, ul. Wałowa 44B, 57-220 Ziębice

 

w składzie:

1) Marian Ochał - Przewodniczący

2) Ewelina Anna Kępa - Zastępca Przewodniczącego

3) Teresa Krystyna Cios - Członek

4) Agata Wioleta Lesiak - Członek

5) Danuta Odrowąż - Członek

 

informuje, że w dniu głosowania 13 października 2019 r.,

rozpocznie pracę od godziny 08:00

Godziny głosowania: 09:00-21:00

 

 

 

 

 

Przewodniczący Komisji

 

/-/ Marian Ochał

 

Metryka

sporządzono
2019-08-13 przez Mariola Wrońska
udostępniono
2019-08-13 00:00 przez Marek Lizis
zmodyfikowano
2019-10-12 14:25 przez Lizis Marek
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1168
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.